Злата Огнєвич:
«Доля винагороджує терплячих»

Злата Огнєвич
Злата Огнєвич:
«Доля винагороджує терплячих»

У ній органічно поєднуються яскравий творчий темперамент і душевна стриманість, тонкий артистизм і заряджає позитивом безпосередність… Талант 32-річної Злати Огнєвич виблискує різними гранями. І нам захотілося розглянути різні грані її особистості.

– Чим вам запам’ятався минулий рік?
– Він запам’ятається мені найбільш насиченим і творчим! Головна подія року – мій дебютний альбом «Грані», над яким працювали кращі музиканти країни. Я не випадково назвала саме так свій альбом, адже пісні там дуже різні, десь навіть спірні, як і мої творчі грані. У кожному з нас живе безліч мелодій, головне – уміти слухати себе, своє серце.

– А на 2019-й плани вже є?
– У лютому поїду до Чикаго з концертом для українців, які живуть там уже багато років. Ще планую дуже цікавий музичний проект з одним з українських телеканалів. Улітку намічаються гастролі в Канаді з бендом. А восени відбудеться великий тур по Україні – 35 міст! Я привезу нову програму, пісні з дебютного студійного альбому, красиве шоу, не виключаю, що буде особливий танцювальний номер від мене і мого партнера по сцені. Чекаю вас на моїх концертах, друзі!

Злата Огнєвич

– Ви вірите в долю чи вважаєте, що людина сама її творить?
– Вірю, що у нас є якийсь шлях, призначення, дане нам ще до народження. І вже тут, на землі, людині надають необмежену кількість можливостей, інструментів для того, щоб слідувати своєму шляху. Людина – це його прагнення й сила його духу.

– А якщо поставити за мету вийти заміж, це швидко трапиться?
– Любі наші жінки, прошу зрозуміти мене зараз правильно. Мета вийти заміж – не найкраща. А ось бажання знайти близьку за духом людину, з якою б можна пронизливо мовчати, дивитися в одному напрямку, народити дитину в любові, а не тому, що всі навколо твердять «так треба», до слова, людину, з якою є місце і напівтонам, і яскравим фарбам – ось це мета й велике щастя! Я бажаю всім нашим прекрасним жінкам знайти саме такого чоловіка!

– Що для вас головне у відносинах?
– Уміння прощати. Ніхто не ідеальний. Будь-які відносини – це щоденна праця, уміння чути й слухати й бути тією людиною для своєї половинки, з якою є відчуття надійності, спокою, довіри. Якщо цього немає, краще такі відносини не продовжувати. Можна змиритися з розкиданими речами, кумедними звичками, курінням, але, якщо вам енергетично ця людина не підходить, – до цього неможливо звикнути.

– Коли ви в останній раз закохувалися?
– Легковажною себе не назву, закохуюся нечасто. Не кожен хлопець може зрозуміти мене й мій графік. Чоловікам подобається красива картинка, і ця картинка, за їхніми уявленнями, нічого не робить, а тільки співає красиво на сцені та роздає автографи. Мені дуже важливо знайти людину, яка побачить особистість, людину, звичайну дівчину, слабку й вразливу. Тому, якщо потрібно чекати, я згодна чекати і не йти на компроміси. Повірте, доля винагороджує терплячих.

– А про дітей ви замислюєтеся?
– Діти – це дар і найбільше щастя, яке тільки може бути в жінки! Підсвідомо я це відчуваю, особливо під час запису колискових. Я так і уявляла, що співаю їх для прекрасного малюка. Я замислююся про діток, на все свій час. Одне знаю точно: дітей необхідно ростити в любові й розумінні, тоді вони виростуть дуже хорошими людьми.

– Можете дати дієтпораду?
– Головна моя порада – ніяких дієт! Другого прийому навчилася у Майї Плісецької, яка часто говорила: «Потрібно просто менше їсти». Особливо у вечірній час. Якщо вже дуже хочеться – їжте за 3 години до сну!

– Без якої косметичної процедури не можете обійтися?
– Відкрила для себе лазерний карбоновий пілінг і вже не розлучаюся з цією процедурою. Як тільки приходить осінь – роблю курс із п’яти процедур. Результат вражає: рельєф шкіри вирівнюється, пори звужуються, ідуть дрібні зморшки й висипання, а шкіра набуває здорового кольору.

– А що для вас найкращий релакс?
– Мовчання. Це пов’язано з професією. Я виділяю дні в місяці, коли повністю мовчу і ні з ким не розмовляю, адже голосу теж потрібно відпочивати, а заодно поповнюю таким чином запас енергії. У мене безліч свічок удома, і вечорами я люблю їх запалити, включити улюблену платівку й налити собі трохи червоного вина.

І ось у цей самий момент просто полюбити себе, своє відображення, посмішку, кожну свою зморшку і «неідеальність». У нашій недосконалості і є принадність!

– Зізнайтеся, «криза тридцяти років» була?
– Зараз найпрекрасніший час для мене! Саме після тридцяти і починається справжній жіночий час. Я точно знаю, чого хочу, я навчилася отримувати задоволення від життя, і в мені з’явилася впевненість. Ця впевненість стосується прийняття вірних рішень, кола спілкування, поглядів на життя і на професію. Наше життя дуже коротке, і витрачати його на конфлікт із собою я точно не буду. Є дуже хороша вправа: повністю роздягтися і встати перед дзеркалом, коли людина без одягу – вона беззахисна.

– Уявіть, що у вас є одне-єдине бажання, яке обов’язково здійсниться. Що б ви загадали?
– Я загадаю чарівну паличку! А вже з нею ми виконаємо бажання інших людей. Я з дитинства мріяла про таку паличку, а потім зрозуміла, що сама можу творити чудеса! Усі люди здатні робити добрі й чарівні вчинки! Кожен раз, коли ви робите щось безкорисливе, ви робите маленьке диво.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *