Знаки зодіака в старості

Знаки зодіака в старості
Знаки зодіака в старості

овенОвни душею вони вічно молоді, і в 60 років у них енергії, як у 25-річних. Оптимізм, позитивне налаштування у житті й бажання перебувати винятково серед людей набагато молодших допомагають їм ніколи не сходити із дистанції та довше залишатися бадьорими. 

 

телецТельці проживуть довге життя, тому що мають чудову витривалість. Уперті Тельці з роками стануть ще нестерпнішими. До того ж вони схильні до зайвої ваги.

 

близнюкиБлизнюки, незважаючи на свій вік, увесь час будуть досягати поставленої мети. Відпочинок біля каміна в оточенні онуків – не для них. Навіть у зрілому віці Близнюки будуть працювати та просуватися кар’єрними сходами.

 

ракРаки по-різному можуть зустріти свою старість. Одні назавжди так і залишаться дітьми, інші перетворяться на класичних бабусь і дідусів. Варто пам’ятати, що потрібно поважати сивину Раків, за це вони будуть вдячні.

 

левЛеви залишаться у своєму репертуарі на все життя. Із роками вони дещо заспокояться і стануть мудрішими, але бажання бути прикладом для наслідування нікуди не зникне. Тому Лев гори зрушить, але зробить усе, щоб оточуючі на старості поважали його та його працю.

 

діваДіву і в старості хочеться назвати «леді» або «джентльмен». Вони розумні, суворі, але із роками можуть почати негативно ставитися до всього оточуючого.

 

терезиТерези ніколи не старіють. Вони настільки доглядають за собою, що у 70 років можуть мати вигляд на 40. І, якщо зовнішність скаже про зворотне, Терези спробують силою слів переконати у цьому оточуючих.

 

скорпіонСкорпіони на старість стають філософами і мудрецями. Вони хочуть, щоб саме так думали про них оточуючі. Однак упевненість у своїх думках у представників цього знака іноді може доходити до крайньої точки, коли Скорпіони просто перестають поважати думку оточуючих.

 

стрелесСтрільці не хочуть старіти, тому всіма силами намагаються це довести оточуючим, постійно наражаючись на компліменти. Вони залишаються привабливими та досить сексуальними до самої старості.

 

козерогКозероги з часом наче стають лише молодшими. Вони  народжуються маленькими мудрецями – спокійними та розумними особистостями, а з роками стають веселішими та непосидючішими. До старості це вже маленькі діти.

 

водолейВодолії у дитинстві – серйозні та навіть дещо пихаті, із роками це минає, але якась частка ексцентричності залишається. У 80 років Водолій може одягнути яскраву спідницю та почуватися чудово.

 

Риби завжди будуть знаходитися у неспокійному стані душі й тіла, адже старість близько, а так багато справ ще не зроблено. Вони постійно намагатимуться оцінити своє життя. Часто саме це доводить їх до депресивного стану.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber