Зоряні бабусі, які вони?

Зоряні бабусі

Бабусі бувають різні – впливові, і не дуже. Ті, що молодяться, модні, котрі розуміються на технічних тонкощах сучасних девайсів і повністю розчинилися у домашньому господарстві, чиї пиріжки потім усе життя згадують вдячні онуки.
Але є бабусі, яким публічний спосіб життя диктує високі стандарти, – і їм мимоволі доводиться відповідати. Тим більше, що громадськість може оцінити успіх такої бабусі не тільки за її особистими досягненнями, а й по онукам, які завжди мимоволі кидаються в очі.

Софія Ротару

Елегантна Софія Ротару виростила гідних собі онуків: 22-річний Анатолій із 14 років виступає у ролі ді-джея AnatoliyMiDi. Також юнак закінчив британський Lancing College. У бізнес Анатолій не подався, а ось фотографією займається і сьогодні. Хлопець із музичної сім’ї також усвідомив, що йому дуже подобається писати тексти та музику. Зовсім не дивно, що захоплення Анатолія спрямоване у бік мистецтва!

15-річна Софія встигла пройтися по подіуму на Тижні моди у Нью-Йорку (США), стати обличчям ювілейного випуску українського журналу Elle. Для неї бабуся – хороший друг, цікава співрозмовниця, в усьому зразок і ідеал, якого дівчина незмінно слідує!

Але марно Софія Михайлівна чекає на свою адресу захоплених вигуків «Бабуся!» – з раннього дитинства онуки звали її «Соня-велика» (щоб уникнути плутанини, адже є ще і «Соня-маленька») чи «Софією Ротару» – наслідуючи своїх однолітків, які саме так називали їхню зоряну бабусю.

Софія Михайлівна – одна з небагатьох, яка у свої поважні роки зберегла струнку фігуру, обличчя й образ молодості. Стиль і помірність у всьому – починаючи від манери триматися на людях, відсутності епатажних витівок, надлишкової пластики до повної залученості в інтереси сім’ї. Крім того, артистка для багатьох є еталоном для наслідування: у співачки відмінний смак при формуванні свого образу – правильні за кольором і пропорціям туалети, зачіска, що підходить для її віку і статури. Подейкують, софія ротару багато років веде здоровий спосіб життя, і це не могло не позначитися на її зовнішності у позитивному сенсі. Стильна бабуся – мрія багатьох!

Ада Роговцева

Видатна актриса Ада Роговцева у цьому році відзначить свій 80-річний ювілей. Напевно, почесно належати до сім’ї, засновниця якої продовжує зніматися у кіно, грати в антрепризах, бере участь у ток-шоу, дружить із представниками столичного бомонду, написала кілька книг про себе і про видатних сучасників, із якими її зводила доля на різних життєвих етапах…

Онуків у Ади Миколаївни троє: 26-річна Дарина, майже 17-річний Олексій та Матвій, 5 років від роду. Артистка каже, що після тяжкої втрати (смерті чоловіка і сина, що послідували одна за одною), внуки – той сенс і джерело невичерпної наснаги, який тримає її в тонусі вже не перший рік! В останні роки Ада Миколаївна все більше часу проводить на дачі – там же відпочивають і діти під час канікул. І якщо середньостатистична бабуся буде розповідати своїм онукам вигадані казки, то з великою актрисою є про що поговорити, подумати про важливе, вічне. Навіть звичайне чаювання супроводжується цікавими розповідями про прожиті успіхи та проблеми, професії і великих людей! Бабуся, з якою цікаво, – подарунок самої долі!

Алла Пугачова

Безумовно, всі стандарти порвала примадонна Алла Пугачова: у 64 роки бабуся 22-річного Микити Преснякова і 15-річного Дені Байсарова обзавелася власними дітьми – Гаррі й Єлизаветою, які виявилися навіть молодшими за її внучку Клавдію Земцову!

У свої 67 років зоряна бабуся старанно поєднує місію дружини і турботливої матері, а внуки можуть скористатися зв’язками і всіма перевагами знаменитого прізвища: старший Микита пише і виконує хіти власного твору. Юний Дені Байсаров поки не обрав свою стежку остаточно, але абсолютно зрозуміло, що подальший розвиток отрока буде проходити при повній фінансовій і моральній підтримці впливової бабусі!

Дивно собі уявити ситуацію, в якій онуки у рази старше бабусиних дітей – тобто власних дядька й тітки! Ось що значить – епатажна бабуся!

Дайана Рос

Дайана Росс, зірка 70-х рр., продовжує радувати не тільки шанувальників своїм шармом і звучанням чудесного голосу, але і рідних онуків – їх у неї вже четверо: 6-річний Райф Хенок, 4-річна Калавей Лейн, однорічна Джаггер Сноу і двомісячний Лейф. Зауважимо, що п’ятеро дітей ще неодноразово обдарують зірку онуками у найближчі роки. Можливо, середньостатистична бабуся в Україні схопилася б за голову – адже на таку ораву солодощів не напасешся! Але Дайані перейматися немає про що: на її рахунках близько 150 млн доларів, нажитих непосильною працею і вдалими бізнес-інвестиціями.

72-річна зірка відмінно виглядає і ні на хвилину не припиняє свою трудову та громадську діяльність.

Р. S. Загалом, зіркові бабусі з честю несуть звання стильних і впливових, але при цьому залишаються добрими і люблячими для власних онуків. Юному поколінню залишається гідно продовжувати сімейні традиції!

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber