Зверніть увагу!
Лічильники води будуть перевіряти на місці

Лічильник води

Затверджена нова методика повірки лічильників води з механічним відліковим пристроєм. Лічильники холодної та гарячої води можна буде перевіряти на місці експлуатації, а не у спеціальній лабораторії.

Персонал, відповідальний за виконання робіт по повірці лічильників, повинен мати професійну підготовку у галузі метрології, освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого бакалавра, бакалавра, магістра за інженерно-технічними спеціальностями та досвід роботи не менше 1 року.

Зовнішній огляд лічильників проводять візуально. Після візуального огляду здійснюється перевірка працездатності лічильника і визначається його метрологічна характеристика.

Результати вимірювань та розрахунків заносять до електронного протоколу повірки.

Позитивні результати повірки лічильника підтверджуються свідоцтвом про повірку. Якщо у ході перевірки лічильник визнаний не відповідним установленим нормам, оформляється довідка про його непридатність.

Нова Методика повірки затверджена наказом Мінекономрозвитку від 23 грудня 2016 року № 2129 і поширюється на лічильники води з механічним відліковим пристроєм номінальних діаметрів DN10, DN15, DN20.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber