Звички, які виснажують

Безлад у будинку і в голові. Психологи не дарма кажуть, що будинок відображає те, що відбувається у душі його господаря. Якщо вдома спостерігається постійний безлад, то не варто дивуватися тому, що і в житті (а заодно в голові) панує такий же хаос та стійке відчуття того, що нічого вже не зміниться.

Безлад у будинку і в голові

Щоб знайти емоційний спокій (а заодно і залучити щастя та благополуччя у своє житло), треба не нехтувати елементарними правилами гігієни та привчитися до регулярного генерального прибирання.

Як тільки будинок засяє чистотою, то й життя почне змінюватися на краще.

Зневажливе ставлення до здоров’я. Якщо людина хоче якомога довше залишатися молодою, гарною та здоровою, то не повинна зневажливо ставитися до себе та своїх потреб. Не можна затягувати похід до лікаря, мовляв, нездужання пройде саме собою. Потрібно прислухатися до свого організму, більше відпочивати і висипатися, і тоді фізичне та емоційне здоров’я буде в нормі.

Завищені очікування. Відомо: якщо можливості збігаються із бажаннями, то тоді все виходить ідеально. Тобто, щоб не відчувати розчарування від того, що реальність дуже відрізняється від початкових уявлень, треба позбутися завищених очікувань та об’єктивно оцінювати поточний стан справ. В іншому випадку людина так і буде вважати себе невдахою і не зможе реалізувати задумане.

Відповідальність за всіх. Звичка звалювати на себе тягар чужої відповідальності може зіграти злий жарт. Зрозуміло, що рідним і близьким потрібно допомагати, але якщо й чужим людям підставляти плече, переживати їхні невдачі, як власні, то дуже швидко можна емоційно вигоріти й підірвати своє здоров’я.

Спілкування треба будувати так, щоб воно не вимотувало й не шкодило. Варто тримати дистанцію із тими, хто звик звалювати негатив на інших людей, вчитися говорити «ні».

Гостре реагування на невдачі. Які б проблеми не виникали, потрібно брати контроль над тривогою та негативними думками. Постійне занепокоєння, що викликає безсоння, стрес, небажання тверезо оцінити ситуацію, може призвести до серйозних психологічних проблем.

Неправильно розставлені пріоритети. Незнання того, що саме людина хоче отримати від життя та невміння правильно розставити пріоритети, може негативно позначитися на самопочутті та на взаєминах з оточуючими. Якщо хапатися за все відразу, так і не доводячи жодну справу до кінця, то можна заробити купу комплексів й остаточно розчаруватися в житті.

«Погляд часу» №31-30.07.2020

Читайте також: Що робить квартиру незатишною

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *